Wymiana szyb

Profesjonalny serwis i regeneracja szyb

Wymiana szyb autobusowych i autokarowych

Firma Maj-Galss oferuje wymianę szyb autokarowych i autobusowych z dojazdem na terenie całego kraju.

Wymiana szyb autobusowych

Wymiana szyb autobusowych i autokarowych to profesjonalna usługa polegająca na wymianie uszkodzonej lub zużytej szyby na nową. Ze względu na relatywnie wysoki koszt zakupu nowych szyb autobusowych i autokarowych wielu klientów poszukuje szyb używanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych klientów firma Maj-Glass oferuje używane szyby autobusowe w konkurencyjnych cenach. Szyby, które oferujemy są w pełni sprawne i zgodne z obowiązującymi normami. Dodatkowo zostały one przez nas zregenerowane, co przekłada się na bardzo dobrą widoczność dla kierowcy oraz trwałość szyb w kolejnych latach jej użytkowania.

Jako jedna z nielicznych firm działających na rynku szyb autokarowych swoje usługi oferujemy w raz z dojazdem do klienta. Wymiana szyb autobusowych z dojazdem to usługa, którą kierujemy do klientów z terenu całego kraju.

Profesjonalna wymiana szyb

Wymiana szyb autobusowych i autokarowych wymaga nie tylko dostępu do odpowiednich narzędzi, ale również wiedzy i doświadczenia. Nasza firma to zespół ekspertów, którzy od lat z sukcesami wymieniają szyby w busach, autobusach i autokarach. Ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na doskonałą znajomość dostępnych systemów montażowych, które umożliwiają szybkie i bezpieczne osadzenie szyby w pojeździe. W swojej pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi i systemów montażowych, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów podróżujących Państwa autobusem lub autokarem. W celu zakupu szyby i ustalenia dogodnego terminu jej wymiany zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania do Państwa potrzeb.

Wymiana szyb samochodowych – w siedzibie firmy w Dobczycach oraz lokalnie z dojazdem do 20km

Jako marka specjalizująca się w usługach serwisowych oraz wymianie szyb, nasze usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw transportowych, jak i firm dysponujących flotami samochodów osobowych i klientów indywidualnych. Wymiana szyb samochodowych to profesjonalna usługa, dzięki której przywracamy sprawność pojazdu, jednocześnie zapewniając kierowcy komfort prowadzenia w każdych warunkach atmosferycznych.

Wymiana szyb samochodowych to usługa, którą kierujemy do właścicieli pojazdów z terenu powiatu myślenickiego, limanowskiego, wielickiego, bocheńskiego i krakowskiego. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu