Wymiana szyb

Profesjonalny serwis i regeneracja szyb

Wymiana szyb samochodowych

Wymiana szyb samochodowych – Kraków i okolica

Transport autobusu lub autokaru niedopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych ze względu na uszkodzenie szyby kwalifikujące ją do wymiany to bardzo skomplikowane i kosztowne przedsięwzięcie. Żeby oszczędzić Państwu kosztów i problemów związanych z transportem uszkodzonego pojazdu do warsztatu Maj-Glass w Dobczycach proponujemy usługi z dojazdem. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

Nowoczesne technologie pozwalają na naprawę i regenerację szyb samochodowych, których dalsze użytkowanie jest zabronione (pojazd nie przeszedł badania technicznego) lub zwyczajnie niekomfortowe dla kierowcy. Niestety czasami poziom zużycia szyby lub umiejscowienie uszkodzenia powoduje konieczność jej wymiany. W takich sytuacjach oferujemy Klientom montaż szyb samochodowych. Wymiana szyb samochodowych to usługa, której realizacją zajmujemy się od lat. Dostarczamy auto szyby nowe i używane, a także korzystne cenowo zamienniki szyb oryginalnych. Dzięki temu możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania właścicieli pojazdów.

Wymiana szyby przedniej

Szyba przednia (tzw. szyba czołowa) jest szczególnie narażona na uszkodzenia. Odskakujące spod kół pojazdów kamienie, piasek pod piórami wycieraczek, nierówności na drodze, a także akty wandalizmu – wszystkie te czynniki przyczyniają się do powstawania uszkodzeń uniemożliwiających dalszą bezpieczną eksploatację pojazdu. Wymiana szyby przedniej rozwiązuje ten problem zwiększając poziom bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz innych użytkowników ruchu.

W zależności od marki, modelu oraz rocznika pojazdu polecamy auto szyby nowe i używane, jak również zamienniki szyb oryginalnych. To pozwala na optymalizację kosztów naprawy adekwatnie do wartości rynkowej pojazdu, a zarazem przedłuża jego żywotność – wymiana szyb samochodowych w pojazdach starych często okazuje się nieopłacalna ze względu na wysoki koszt zakupu oryginalnego komponentu. Dlatego właścicielom pojazdów używanych proponujemy montaż szyb samochodowych pochodzących z rynku wtórnego. Używane auto szyby po regeneracji spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniając wysoki komfort prowadzenia pojazdu.

Montaż szyb samochodowych

Siedzibą naszego warsztatu są Dobczyce niedaleko Krakowa. Tutaj wykonujemy usługi związane z wymianą oraz montażem szyb samochodowych. Jednocześnie oferujemy usługi mobilnego Serwisu Szyb, w ramach których wymiana szyby samochodowych może zostać przeprowadzona w siedzibie Klienta. Obsługujemy samochody prywatne oraz pojazdy flotowe. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z naszych usług zapraszamy do kontaktu. Wspólnie ustalimy dogodny termin wymiany szyby przedniej, jak również miejsce realizacji usługi. Wymiana szyb samochodowych z dojazdem  to usługa, którą świadczymy na terenie miasta Kraków i okolicznych miejscowości. Po wcześniejszym ustaleniu jesteśmy w stanie dotrzeć także do innych lokalizacji.

 

Masz dodatkowe pytania odnośnie naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu