Wymiana szyb autobusowych

wymiana szyb autokarowychWymiana szyb autobusowych i autokarowych to profesjonalna usługa polegająca na wymianie uszkodzonej lub zużytej szyby na nową. Ze względu na relatywnie wysoki koszt zakupu nowych szyb autobusowych i autokarowych wielu klientów poszukuje szyb używanych. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom tych klientów firma Maj-Glass oferuje używane szyby autobusowe w konkurencyjnych cenach. Szyby, które oferujemy są w pełni sprawne i zgodne z obowiązującymi normami. Dodatkowo zostały one przez nas zregenerowane, co przekłada się na bardzo dobrą widoczność dla kierowcy oraz trwałość szyb w kolejnych latach jej użytkowania.

Jako jedna z nielicznych firm działających na rynku szyb autokarowych swoje usługi oferujemy w raz z dojazdem do klienta. Wymiana szyb autobusowych z dojazdem to usługa, którą kierujemy do klientów z terenu całego kraju.

Wymiana szyb autobusowych z dojazdem

Transport autobusu lub autokaru niedopuszczonego do poruszania się po drogach publicznych ze względu na uszkodzenie szyby kwalifikujące ją do wymiany to bardzo skomplikowane i kosztowne przedsięwzięcie. Żeby oszczędzić Państwu kosztów i problemów związanych z transportem uszkodzonego pojazdu do warsztatu Maj-Glass w Dobczycach proponujemy usługi z dojazdem. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje:

  • wymianę szyb autobusowych z dojazdem na terenie całego kraju,
  • wymianę szyb autokarowych z dojazdem na terenie całego kraju.

Na życzenie Klienta wymieniamy szyby na szyby zakupione u nas – nowe i używane – lub szyby zakupione w innym punkcie sprzedaży. Szyby zakupione u nas dowozimy na miejsce wymiany organizując ich profesjonalny i szybki transport tak, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić pojazd do pełnej sprawności.

Profesjonalna wymiana szyb autokarowych

Wymiana szyb autobusowych i autokarowych wymaga nie tylko dostępu do odpowiednich narzędzi, ale również wiedzy i doświadczenia. Nasza firma to zespół ekspertów, którzy od lat z sukcesami wymieniają szyby w busach, autobusach i autokarach. Ich wieloletnie doświadczenie przekłada się na doskonałą znajomość dostępnych systemów montażowych, które umożliwiają szybkie i bezpieczne osadzenie szyby w pojeździe.

W swojej pracy korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości narzędzi i systemów montażowych, dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, a co za tym idzie bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów podróżujących Państwa autobusem lub autokarem. W celu zakupu szyby i ustalenia dogodnego terminu jej wymiany zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania do Państwa potrzeb.